Menu
Your Cart

مقالات آموزشی - زیبایی خبر خوان

۱۲ مهٔ پیشگیری از بیماری پریودنتال دندان
0 864
پیشگیری از بیماری پریودنتال دندان بیماری پریودنتال به‌عنوان بیماری لثه نیز شناخته می‌شود. بیماری پریودنتال (perry-o-DON-tal) عفونت و التهابی است که بر بافت‌ها و استخوان‌هایی که از دندان‌های شما حمای..
۱۰ آوریل پروتزهای متحرک
team seo team 0 916
از دست دادن کامل یا جزئی از دندان ها، در صورت درمان نشدن، تنها بر تصویر فرد از خود تأثیر نمی گذارد، بلکه می تواند خطر ابتلا به مشکلات تغذیه ای و سایر اختلالات سلامت سیستمیک را افزایش دهد. خوشبختانه، ی..
۰۷ آوریل دندان مصنوعی برای کودکان
team seo team 0 777
دندان‌های شیری مکان‌هایی برای دندان‌های دائمی هستند. بنابراین، اگر کودکی زودتر دندان هایش بیفتد، ممکن است نیاز به تعویض دندان داشته باشد. تعویض دندان شیری، از جابجایی دندان های دیگر جلوگیری می کند. در..
۰۶ آوریل مراقبت از دندان های حساس پس از پر کردن
team seo team 0 1024
پرکردن دندان، یک روش متداول برای درمان حفره های دندانی است. قسمت هایی از دندان که پوسیده است به سوراخ های کوچک تبدیل می شود. در حین پر کردن، دندانپزشک این سوراخ ها را با ماده ای مانند آمالگام یا کامپو..
۰۶ آوریل بریچ دندان
team seo team 0 530
بریج های دندانی چیست؟بریج های دندانی، شکافی که توسط یک یا چند دندان از دست رفته، ایجاد شده را پر می کنند. برای انجام بریج از دو یا چند تاج دندان‌ در دو طرف شکاف، کمک گرفته می شود. به این دو یا چند دند..
۰۴ آوریل پرکردن دندان
team seo team 0 562
پرکردن دندان، یکی از رایج ترین روش های دندانپزشکی است. اساساً یک کار تعمیر، برای رفع آسیب ناشی از پوسیدگی دندان محسوب می شود. امروزه حفره ها بسیار رایج هستند. طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی، حفره های د..
۱۴ مارس دندان قروچه
team seo team 0 608
دندان قروچه، وضعیتی است که در آن فرد دندان های خود را روی یکدیگر فشار می دهد. اگر فردی دندان قروچه داشته باشد، ممکن است به طور ناخودآگاه هنگام بیداری دندان های خود را روی هم فشار دهد (براکسیسم بیدار)،..
۱۳ مارس دندان عقل
team seo team 0 993
دندان های عقل، سومین دسته از دندان های آسیاب هستند که در دو طرف دهان، بالا و پایین و در انتهای لثه رشد می کنند. معمولاً زمانی که فرد بین 17 تا 21 سال سن دارد شروع به رشد می کنند. در این زمان، 28 دندان..
۱۲ مارس نخ دندان
0 578
توجه به بهداشت دهان و دندان از جمله موارد مهمی است که باید در تمام سنین به آن توجه کافی شود .یکی از مواردی که می تواند در جلوگیری از پوسیدگی دندانها کمک بسیاری بکند تمیز کردن بین دندانها است .این کار ..
۱۲ مارس پوسیدگی دندان
team seo team 0 940
پوسیدگی دندان، آسیب به سطح دندان یا مینای دندان است. زمانی اتفاق می‌افتد که باکتری‌ها در دهان اسیدهایی بسازند که به مینای دندان حمله می‌کنند. پوسیدگی دندان می تواند منجر به ایجاد حفره (پوسیدگی دندان) ..
۱۲ مارس بلیچینگ
Farsi OpenCart 0 985
بلیچینگ (سفید کردن)، برای افرادی که لثه ها و دندان های  سالم و ترمیم نشده (بدون پر کردن) دارند ایده آل است. همجنین افرادی که رنگ زرد روی دندان هایشان دارند بهترین نتیجه را دریافت می کنند. اما این عمل ..
۰۸ مارس کاربرد لیزر در دندانپزشکی
team seo team 0 1162
امروزه کاربرد لیزر در اکثر شاخه های دندانپزشکی به چشم می خورد. انواع مختلفی از لیزرها مانند لیزر گازی، لیزر شیمیایی، لیزر رنگی، لیزر بخار فلزی، لیزر حالت جامد و لیزر نیمه هادی وجود دارد. هر نوع لیزر د..
نمایش 1 تا 12 از 20 (2 صفحه)