Menu
Your Cart

مقالات آموزشی خبر خوان

۱۲ مهٔ پیشگیری از بیماری پریودنتال دندان
0 736
پیشگیری از بیماری پریودنتال دندان بیماری پریودنتال به‌عنوان بیماری لثه نیز شناخته می‌شود. بیماری پریودنتال (perry-o-DON-tal) عفونت و التهابی است که بر بافت‌ها و استخوان‌هایی که از دندان‌های شما حمای..
۱۱ آوریل ایمپلنت فوری
Farsi OpenCart 0 736
کاشت فوری ایمپلنت، به روشی موفق برای جایگزینی دندان های از دست رفته تبدیل شده است. به طور سنتی، پس از کشیدن دندان یا دندان های از دست رفته، پزشکان چهار تا شش ماه قبل از کاشت ایمپلنت منتظر می ماندند تا..
۱۰ آوریل پروتزهای متحرک
team seo team 0 892
از دست دادن کامل یا جزئی از دندان ها، در صورت درمان نشدن، تنها بر تصویر فرد از خود تأثیر نمی گذارد، بلکه می تواند خطر ابتلا به مشکلات تغذیه ای و سایر اختلالات سلامت سیستمیک را افزایش دهد. خوشبختانه، ی..
۰۷ آوریل دندان مصنوعی برای کودکان
team seo team 0 750
دندان‌های شیری مکان‌هایی برای دندان‌های دائمی هستند. بنابراین، اگر کودکی زودتر دندان هایش بیفتد، ممکن است نیاز به تعویض دندان داشته باشد. تعویض دندان شیری، از جابجایی دندان های دیگر جلوگیری می کند. در..
۰۶ آوریل مراقبت از دندان های حساس پس از پر کردن
team seo team 0 998
پرکردن دندان، یک روش متداول برای درمان حفره های دندانی است. قسمت هایی از دندان که پوسیده است به سوراخ های کوچک تبدیل می شود. در حین پر کردن، دندانپزشک این سوراخ ها را با ماده ای مانند آمالگام یا کامپو..
۰۶ آوریل بریچ دندان
team seo team 0 515
بریج های دندانی چیست؟بریج های دندانی، شکافی که توسط یک یا چند دندان از دست رفته، ایجاد شده را پر می کنند. برای انجام بریج از دو یا چند تاج دندان‌ در دو طرف شکاف، کمک گرفته می شود. به این دو یا چند دند..
۰۴ آوریل پرکردن دندان
team seo team 0 546
پرکردن دندان، یکی از رایج ترین روش های دندانپزشکی است. اساساً یک کار تعمیر، برای رفع آسیب ناشی از پوسیدگی دندان محسوب می شود. امروزه حفره ها بسیار رایج هستند. طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی، حفره های د..
۱۴ مارس دندان قروچه
team seo team 0 590
دندان قروچه، وضعیتی است که در آن فرد دندان های خود را روی یکدیگر فشار می دهد. اگر فردی دندان قروچه داشته باشد، ممکن است به طور ناخودآگاه هنگام بیداری دندان های خود را روی هم فشار دهد (براکسیسم بیدار)،..
۱۴ مارس ترمیم دندان
Farsi OpenCart 0 703
ترمیم دندان چیست؟ترمیم ها، روش های مختلفی هستند که دندانپزشک می تواند دندان های از دست رفته یا قسمت های از دست رفته ساختار دندان را جایگزین یا ترمیم کند.چه نوع مشکلاتی با ترمیم دندان درمان می شود؟ساخت..
۱۳ مارس دندان عقل
team seo team 0 861
دندان های عقل، سومین دسته از دندان های آسیاب هستند که در دو طرف دهان، بالا و پایین و در انتهای لثه رشد می کنند. معمولاً زمانی که فرد بین 17 تا 21 سال سن دارد شروع به رشد می کنند. در این زمان، 28 دندان..
۱۲ مارس نخ دندان
0 559
توجه به بهداشت دهان و دندان از جمله موارد مهمی است که باید در تمام سنین به آن توجه کافی شود .یکی از مواردی که می تواند در جلوگیری از پوسیدگی دندانها کمک بسیاری بکند تمیز کردن بین دندانها است .این کار ..
۱۲ مارس اضطراب دندانپزشکی
team seo team 0 692
ترس از دندانپزشکی و مراجعه به دندانپزشک یکی از ترسهای رایج بین افراد می باشد .اینگونه افراد با وجود اینکه می دانند ترس آنها دلیل منطقی ندارد ولی نمی توانند برای رفع آن کاری انجام دهند .افرادی که فوبیا..
نمایش 1 تا 12 از 26 (3 صفحه)